מספר נכס

101

גודל

1450 מ"ר

מחיר למטר

100 ש"ח

דמי ניהול למטר

20 ש"ח

Occupancy for

120

תיאור הנכס

הר חוצבים הוא אחד ממקומות המרהיבים והמופלאים ביותר בירושלים בשילוב ייחודי של טבע גבוה הר חוצבים מציע חוויית משרדים שלא תישכח.ההר הינו בית למרכזי עסקים ומשרדים מובילים המשפיעים על עולם העסקים בארץ. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של משרדים להשכרה מתקני עבודה מודרניים ופונקציונליים, ותמיכה ושירות נרחבים לעסקים.

הר חוצבים נמצא בתהליך פיתוח והתרחבות, עם בניית מרכזי עסקים ומבני משרדים חדשים המתפשרים סביב האזור. כל אחד מהם מעניק הזדמנויות עסקיות ופוטנציאל עצום לעסקים ולסטארטאפים.

בהר חוצבים ישנם שירותים נוספים כמו מסעדות, בתי קפה וחנויות שימושיות שמעניקים נוחות ושירות מקצועי לשוכרים ולמבקרים. כמו כן, תוכלו למצוא שירותי ניהול נכסים ותחזוקה שיאפשרו לעסק שלך להתרכז בפעילותו העיקרית.

ההשקעה בתחום המשרדים בהר חוצבים מתבצעת בצמוד לשמירה על טבעו הייחודי ובמתן פתרונות ירוקים וסביבתיים. כך, ניתן ליהנות מעסקים מודרניים באווירה טבעית ונעימה.

הר חוצבים מהווה את היבט מרכזי בחיי העסקים והמסחר בארץ ובירושלים והוא מתאים לעסקים מכל סוגי התעשייה עתירת הידע ביין החברות תוכלו למצוא את מובילאי, את אינטל ועוד שחקנים מובילים נוספים.

מגדל נגיש לכניסה להר, לובי מפואר עם שומר בכניסה, יש מסעדות רבות בשדרת המסחר של הפרויקט, קומה גבוהה ומשופצת לחלוטין, ישר להכנס לעבוד איין דברים כאאלה

חניון ענק של כ 1000 מקומות חניה.